Кухонна мийка Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 365x440
Фото 5 |
Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 365x440
Усі ціни 46 →Кухонна мийка Franke Sirius SID 110-34 чорний 144.0649.548 | 6 846 грн. |
Franke Franke Sirius SID 110-34 (144.0649.548) 144.0649.548 | 7 009 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius SID 110-34 (144.0649.548) из тектонайта - мон | 6 846 грн. |
Кухонна мийка Franke Sirius SID 110-34 чорний (144.0649.548) 144.0649.548 | 7 009 грн. |
Кухонна мийка Franke SIRIUS S2D SID 110-34 чорна (144.0649.548) 144.0649.5 | 7 379 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →