Кухонна мийка Franke Sirius SID 611-78 XL 114.0497.954 780x500
Фото 4 |
Franke Sirius SID 611-78 XL 114.0497.954 620x500780x500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius SID 611-78 XL 114.0497.954 780x500
Мийка із сифоном тектонайт SID 611-78 XL білий Franke 114.0497.954 | 3 993 грн. |
Franke Sirius SID 611-78 XL 114.0497.954 | 4 488 грн. |
Мийка із сифоном тектонайт SID 611-78 XL маскарпоне Franke 114.0497.955 | 3 993 грн. |
Мийка із сифоном тектонайт SID 611-78 XL цукру Franke 114.0497.953 | 4 235 грн. |
Модификації Franke Sirius SID 611-78 XL 114.0497.954
Ціни на Franke Sirius SID 611-78 XL 114.0497.954 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius SID 611-62 114.0497.935 620x500 | від 3 395 грн. | 5 пропозицій | ||
Franke Sirius SID 611-78 XL 114.0497.954 780x500 | від 3 993 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →