Кухонна мийка Franke Sirius SID 611-78 XL Slim 114.0497.958 780x435
Фото 7 |
Franke Sirius SID 611-78 XL Slim 114.0497.958 780x435780x435 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius SID 611-78 XL Slim 114.0497.958 780x435
Мийка із сифоном тектонайт SID 611-78 Slim білий Franke 114.0497.958 | 3 430 грн. |
Мийка із сифоном тектонайт SID 611-78 Slim маскарпоне Franke 114.0497.959 | 3 430 грн. |
Мийка із сифоном тектонайт SID 611-78 Slim цукру Franke 114.0497.957 | 3 430 грн. |
Мийка із сифоном тектонайт SID 611-78 Slim чорний Franke 114.0497.956 | 4 025 грн. |
Мийкою дуже задоволена. Мій внутрішній естети щоразу плескає в долоні, коли бачить цей шикарний бежевий колір миття на кухні. Вона виготовлена із тектонайту, який своєю текстурою нагадує натуральний граніт. Поверхня приємна для дотиків, гладка. Її дуже легко мити. Крило для стікання води з посуду досить містке, а чаша велика та зручна. Мені подобається, що я можу ставити на неї гарячу сковороду та форми для запікання з запалу-жару і не залишається жодних пошкоджень чи слідів. Мийка стійка до подряпин. Крім того, коли чоловік залишає чайні пакетики на ніч на крилі мийки – всі плями забираються одним легким рухом губки. На сонці не вигоряє. Ідеальне миття. Прекрасний бежевий колір, матеріал нагадує натуральний граніт. Поверхня гладка, легко мити. Крило для стікання води з посуду містке, а чаша велика та зручна. Мийка стійка до подряпин та високих температур. Плями не в'їдаються. На сонці не вигоряє. Не виявила Юлия: користуюся Franke Sirius SID 611-78 XL Slim 2 114.0497.960 більше року |
Додати відгук
Модификації Franke Sirius SID 611-78 XL Slim 114.0497.958
Ціни на Franke Sirius SID 611-78 XL Slim 114.0497.958 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius SID 611-78 XL Slim 114.0497.958 780x435 | від 3 430 грн. | 4 пропозиції | ||
Franke Sirius SID 611-78 XL Slim 2 114.0497.960 780x435 | від 3 500 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →