Духова шафа Franke SMP 66 M XS/F (116.0541.716)
Franke SMP 66 M XS/F |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke SMP 66 M XS/F
Franke Studio SMP 66 M XS/F | 20 360 грн. |
Духовка электрическая Franke SMP 66 M XS/F (116.0541.716) | 20 363 грн. |
Franke Studio SMP 66 M XS/F | 20 869 грн. |
Franke Studio SMP 66 M XS/F | 21 378 грн. |
Духова шафа Franke SMP 66 M XS/F (116.0541.716) | 20 145 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →