Подрібнювач відходів Franke Turbo Elite TE-50 (134.0535.229)
Відео 7Фото 4 |
Franke Turbo Elite TE-50 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Turbo Elite TE-50
Усі ціни 31 →Подрібнювач харчових відходів Franke TE-50 | 8 774 грн. |
Franke Turbo Elite TE-50 (134.0535.229) офіційна гарантія | 7 899 грн. |
Измельчитель пищевых отходов Franke Turbo Elite TE-50 (134.0535.229) | 7 999 грн. |
Подрібнювач харчових відходів Franke TURBO ELITE TE-50 134.0535.229 | 8 282 грн. |
Franke TURBO ELITE TE-50 134.0535.229 | 9 202 грн. |
взагалі нормальний добротний подрібнювач за відносно невеликі гроші, раджу на тлі якихось ноунеймів, а якщо порівнювати з іменитими гравцями в цьому сегменті то значно дешевше реально дуже тихий, є з чим порівнювати, та й ціна не супер дорога, нехай і пластиковий але все зібрано дуже толково тут питання більше не до подрібнювача але до нього теж - габарити, після того як його встановлюєш під мийку то смітнику доводиться шукати нове місце, що не нормально, дуже громіздкий, хоча б по висоті не такий великий зробили б через це і монтувати не Дуже зручно, як немає ситечка в раковину, у вас буде просто гумова вставка і закришка - виглядає як жлобство але в принципі не критично Вадим: користуюся Franke Turbo Elite TE-125 менше місяця |
Замість штатного сифона під кухонну мийку «на ура» впишеться диспоузер Franke Turbo Elite TE-50. Він перемелює харчові відходи в найдрібніші частинки, які змиваються разом з потоком води в каналізацію.
Високий крутний момент
«Під капотом» у моделі трудиться в поті чола двомагнітний двигун з підвищеним крутним моментом — його вал здійснює близько 2600 об./хв. Харчові відходи під впливом відцентрової сили розтираються по стінках подрібнюють камери, на яких закріплені самозаточуючі металеві терки. З метою запобігання розмноженню бактерій і утворення неприємних запахів на внутрішні стінки робочої камери пристрою нанесено антибактеріальне покриття Bio Shield.
Ефективність
Диспоузер перемелює в дрібний порох шкірку горіхів, яєчну шкаралупу, кісточки різних фруктів і курячі кістки, цитрусові і кавунові кірки. Непридатними для подрібнення в ньому є часточки ананаса, спаржа, артишок, гарбуз та панцирі молюсків. Під час робочого процесу подрібнювач видає мінімум шуму.
На тверду п'ятірку
Запуск пристрою проводиться натисненням на кнопку штатного пневмовимикача, яка виводиться на поверхню мийки або стільниці. Сам же диспоузер підлягає монтажу на інсталяцію з трьома болтами. Примикаючи впритул до каналізаційного зливу кухонної раковини, модель виконує завдання по змиванню частинок їжі в систему водовідведення без ризику її засмічення на «тверду п'ятірку».
Модификації Franke Turbo Elite TE-50
Ціни на Franke Turbo Elite TE-50 |
---|---|---|---|---|
Franke Turbo Elite TE-50 | від 7 150 грн. | 31 пропозиція | ||
Franke Turbo Elite TE-75 | від 8 400 грн. | 23 пропозиції | ||
Franke Turbo Elite TE-125 | від 10 080 грн. | 30 пропозицій |