Змішувач Frap H24 F4224
Frap H24 F4224 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H24 F4224
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні двовентильний FRAP хром латунь F4224 | 1 024 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4224, хром 1033916 | 1 024 грн. |
Змішувач для кухні Frap H24 F4224, хром | 1 024 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F4224 | 1 024 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4224 1033916 | 1 024 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →