Душова система Frap H34 F2434
Відео 1Фото 16 |
Frap H34 F2434 |
|
Матеріал шланга: внутрішній — EPDM-каучуку, оздоблення з нержавіючої сталі. Регулювання по висоті душової штанги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H34 F2434
Усі ціни 12 →Душова система FRAP із верхнім душем та виливом латунна біла F2434 | 5 629 грн. |
Душева система Frap F2434, поворотний вилив - перемикач на лійку, білий/хр | 5 629 грн. |
Душова система F2434 Білий/Хром | 6 278 грн. |
Душова система Frap H34 F2434 | 6 278 грн. |
Душева система FRAP H34 F2434, поворотний вилив - перемикач на лійку, біли | 5 629 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →