USB-хаб Frime FH-20000
Фото 4 |
Frime FH-20000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FH-20000
Усі ціни 14 →Концентратор USB 2.0 Frime 4хUSB2.0 Black (FH-20000) FH-20000 | 139 грн. |
Frime 4 х USB 2.0 (FH-20000) Black | 140 грн. |
Frime USB-хаб 4-портовий 2.0 Black (FH-20000) FH-20000 | 229 грн. |
Frime 4хUSB2.0 Black (FH-20000) FH-20000 | 139 грн. |
Концентратор USB 2.0 Frime 4хUSB2.0 Black (FH-20000) | 139 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →