Кишеня для накопичувача Frime FHE10.25U20
Фото 15 |
Frime FHE10.25U20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FHE10.25U20
Усі ціни 45 →Зовнішня кишеня Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 2.0, Plastic, Blue (FHE13.25U | 189 грн. |
Внешний карман Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 2.0, Plastic, Green (FHE14.25U | 220 грн. |
Frime SATA 2.5" USB 2.0 Plastic Pink (FHE12.25U20) | 169 грн. |
Frime FHE10.25U20 | 239 грн. |
Кишеня зовнішня Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 2.0, Plastic, Black (FHE10.25 | 190 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →