Кишеня для накопичувача Frime FHE20.25U30
Фото 12 |
Frime FHE20.25U30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FHE20.25U30
Усі ціни 36 →Зовнішня кишеня Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 3.0, Metal, Blue (FHE22.25U30 | 259 грн. |
Внешний карман Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 3.0, Metal, Black (FHE20.25U30 | 287 грн. |
Frime FHE20.25U30 | 309 грн. |
Frime (FHE22.25U30) FHE22.25U30 | 250 грн. |
Зовнішня кишеня Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 3.0, Metal, Black (FHE20.25U3 | 308 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →