Вантажна шина Fronway HD919 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Fronway HD919 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fronway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fronway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fronway HD919 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 15 →Fronway HD919 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 10 150 грн. |
Fronway HD919 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K PR20 | 9 073 грн. |
Fronway HD919 (приводная) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 8 756 грн. |
Вантажна шина FRONWAY HD919 315/80R22.5 156/150K | 9 159 грн. |
FRONWAY Вантажна шина FRONWAY HD919 315/80R22.5 156/150K | 9 288 грн. |
ще 10 пропозицій