Блок живлення FSP Hydro PTM PRO HPT2-750M
Відео 15Фото 7 |
FSP Hydro PTM PRO HPT2-750M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Hydro PTM PRO HPT2-750M
Усі ціни 45 →FSP Hydro PTM Pro 750W (HPT2-750M) HPT2-750M | 5 869 грн. |
Блок живлення Fsp Hydro Ptm Pro 750W (HPT2-750M) | 5 593 грн. |
Блок питания Fsp Hydro Ptm Pro 750W (HPT2-750M) | 5 573 грн. |
Блок живлення FSP Hydro PTM Pro 750W (HPT2-750M) Hydro PTM Pro 750W (HPT2- | 5 806 грн. |
Блок живлення 750W FSP Hydro PTM Pro (HPT2-750M) HPT2-750M | 5 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FSP Hydro PTM PRO
Ціни на FSP Hydro PTM PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Hydro PTM PRO HPT2-650M | від 4 993 грн. | 46 пропозицій | ||
FSP Hydro PTM PRO HPT2-750M | від 5 566 грн. | 46 пропозицій | ||
FSP Hydro PTM PRO HPT2-850M | від 6 998 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →