Моторне мастило Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30 20 л
Відео 2Фото 2 |
Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fuchs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fuchs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
За 10 тис. нічого не погіршилося) Поки що не було виявлено! Дмитрий Кустов: користуюся Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30 4L кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30
Ціни на Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30 1 л | від 353 грн. | 10 пропозицій | ||
Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30 4 л | від 1 311 грн. | 13 пропозицій | ||
Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30 5 л | від 1 416 грн. | 11 пропозицій | ||
Fuchs Titan GT1 PRO C-3 5W-30 20 л | від 6 503 грн. | 2 пропозиції |
Допуск 5В30 504/507. Поки що проблем немає! Взимку з півоберту заводився, літа поки що не було))