Трансмісійне мастило Fuchs Titan Sintopoid LS 75W-140 1L 1 л
Fuchs Titan Sintopoid LS 75W-140 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fuchs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fuchs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fuchs Titan Sintopoid LS 75W-140 1L 1 л
Олива трансмісійна синтетична FUCHS TITAN SINTOPOID LS 75W-140, 1л 6020105 | 1 096 грн. |
Трансмісійне масло Fuchs TITAN SINTOPOID LS 75W-140 1л (4654722) | 1 090 грн. |
Трансмісійне масло Fuchs Titan Sintopoid LS 75W-140 1 л (602010537) | 960 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →