Моторне мастило Fuchs Titan Supersyn 5W-40 5 л
Відео 4Фото 2 |
Fuchs Titan Supersyn 5W-40 5L |
|
Високоякісна синтетична моторна олія всесезонного застосування. Мастило відмінно підходить як для бензинових, так і для дизельних силових агрегатів під капотом у легковиків і вантажівок невеликої вантажопідйомності. Олія підходить для атмосферних двигунів і моторів з системами турбонаддува. Базова основа Fuchs Titan Supersyn 5W-40 5L характеризується гарною термостабільністю та низькою леткістю, завдяки чому забезпечується мінімальна витрата на чад.
Олія може використовуватися при збільшених регламентних інтервалах заміни мастила у двигунах внутрішнього згоряння. Застосування продукту дозволяє підтримувати внутрішнє оздоблення двигуна в належній чистоті, разом з чим запобігає утворенню відкладень у циліндрах, на поршнях, кільцях і клапанах. При низьких температурах аж до -35 ° С масло має відмінну прокачування по системі, гарантуючи тим самим впевнений «холодний пуск» силового агрегату. Клас в'язкості мастильного матеріалу SAE позначений індексом 5W-40. Згідно з допусками та рекомендаціями моторне масло може застосовуватися в автомобілях Mercedes-Benz, Porsche, VW, Renault, BMW, Opel, Fiat тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fuchs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fuchs.
Купити Fuchs Titan Supersyn 5W-40 5 л
Усі ціни 6 →Fuchs Titan SuperSyn 5W-40 (5л) | 1 345 грн. |
Олива моторна синтетична FUCHS TITAN SUPERSYN 5W-40, 5л (602003232) 602003 | 1 441 грн. |
Fuchs Titan SuperSyn 5W-40 (5л) | 1 347 грн. |
Моторне мастило Fuchs TITAN SUPERSYN 5W-40 5 л | 1 262 грн. |
Мастило Fuchs SuperSyn 5W-40 5л. | 1 450 грн. |
Олива моторна Fuchs TITAN Supersyn 5W-40 5л | 1 500 грн. |
Модификації Fuchs Titan Supersyn 5W-40
Ціни на Fuchs Titan Supersyn 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Fuchs Titan Supersyn 5W-40 1 л | від 305 грн. | 8 пропозицій | ||
Fuchs Titan Supersyn 5W-40 4 л | від 1 236 грн. | 3 пропозиції | ||
Fuchs Titan Supersyn 5W-40 5 л | від 1 262 грн. | 6 пропозицій | ||
Fuchs Titan Supersyn 5W-40 20 л | від 4 872 грн. | 2 пропозиції |