Жорсткий диск Fujitsu SATA S26361-F3671-L200 2 ТБ F3671
Товар застарів 19 252 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор ("): 3.5; Буфер (МБ): 64; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Fujitsu S26361-F3671-L200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fujitsu SATA S26361-F3671-L200
Ціни на Fujitsu SATA S26361-F3671-L200 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SATA S26361-F3670-L100 1 ТБ F3670 | від 5 789 грн. | 5 пропозицій | ||
Fujitsu SATA S26361-F3815-L100 1 ТБ F3815 | від 10 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SATA S26361-F3670-L200 2 ТБ F3670 | від 13 920 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо