Жорсткий диск Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124 2.4 ТБ S26361-F5543-L124
Очікується у продажу 21 910 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2400; Форм-фактор ("): 2.5; Частота обертання шпинделя: 10000 об/хв; |
Fujitsu S26361-F5543-L124 146 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 10000 об/хв 15000 об/хв 300 ГБ S26361-F5531-L530 300 ГБ S26361-F5550-L130 300 ГБ S26361-F5729-L130 450 ГБ 450 ГБ 500 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ S26361-F5531-L560 600 ГБ 600 ГБ S26361-F5550-L160 S26361-F5730-L160 900 ГБ 900 ГБ 900 ГБ 900 ГБ S26361-F5531-L590 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ S26361-F5600-L100 1.2 ТБ 1.2 ТБ S26361-F5729-L112 1.2 ТБ S26361-F5730-L112 1.8 ТБ S26361-F5730-L118 2.4 ТБ S26361-F5543-L124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124
Ціни на Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F4482-L530 300 ГБ 15000 об/хв | від 14 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5531-L560 600 ГБ S26361-F5531-L560 | від 25 680 грн. | 6 пропозицій | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5730-L160 600 ГБ S26361-F5730-L160 | від 34 519 грн. | 1 пропозиція | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5600-L100 1 ТБ S26361-F5600-L100 | від 22 360 грн. | 3 пропозиції |