Жорсткий диск Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L100 1 ТБ S26361-F5636-L100
Очікується у продажу 12 680 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 1000; Форм-фактор ("): 3.5; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Fujitsu S26361-F5636-L100 500 ГБ S26361-F3671-L500 1 ТБ 2 ТБ S26361-F5636-L100 S26361-F5636-L200 4 ТБ6 ТБ 8 ТБ 12 ТБ S26361-F3904-L120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L100
Ціни на Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L100 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L200 2 ТБ S26361-F5636-L200 | від 12 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 4 ТБ | від 11 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F3904-L120 12 ТБ S26361-F3904-L120 | від 134 122 грн. | 1 пропозиція |