Літня шина Fulda EcoControl 155/70 R13 75T
Відео 11Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl 155/70 R13 75T 155/70 R13 75 T 155/70 R13 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl 155/70 R13 75T
Усі ціни 35 →Шина Fulda EcoControl 155/70 R13 75T | 1 425 грн. |
Fulda EcoControl 155/70 R13 75T | 1 465 грн. |
Fulda ECOCONTROL 155/70 R13 75T (9077140895) | 3 530 грн. |
Fulda EcoControl 155/70 R13 75T | 1 405 грн. |
Fulda EcoControl 155/70 R13 75T | 1 934 грн. |
ще 20 пропозицій
3 4 9 10 |
Накат нормальний, витримує помірну їзду, до 140км/ч, на мокрій держак перші 2 роки адекватний. Ні гриж ні порізів по вибоїнах Херсона та Миколаєва. Вага близько 5.7 кг, ціна 1050 грн., 50000 км. до лисих. На 3 рік погане балансування багато вантажників. Игорь Малко: користуюся Fulda EcoControl 165/70 R14 81T більше року |
дорогу тримає стала дуже галасливою після 1000 км пробігу вистачило на два сезони невелика ямка відразу шишка,економії жодної Metio prog: користуюся Fulda EcoControl 175/70 R13 82T більше року |
за свои деньги резина неплохая,но хотелось чуть-чуть лучше качествосамого ската. Цена,экономичность,отлично ведет себя на трассе ожидал от резины лутчего результата.Попал в небольшую,но глубокую яму на небольшой скорости и вылезла "грыжа".Если трогаться на небольшую горку с мокрой травой на этой резине,то машина буксует Сергей: користуюся Fulda EcoControl більше року |
Показано 3 з 28 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Fulda EcoControl 155/70 R13 75T
Ціни на Fulda EcoControl 155/70 R13 75T |
---|---|---|---|---|
Fulda EcoControl 155/70 R13 75T | від 1 359 грн. | 36 пропозицій | ||
Fulda Ecocontrol 155/70 R13 82T | від 1 889 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →