Літня шина Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H
Відео 4Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H
Fulda ECOCONTROL HP 2 195/65 R15 95H (9050882239) | 4 230 грн. |
Летние шины Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H XL 1001758362 | 3 398 грн. |
Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H | 3 834 грн. |
Fulda ECOCONTROL HP 2 195/65 R15 95H XL | 3 632 грн. |
Літні шини Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H XL | 3 602 грн. |
3 літо катаю, на вигляд як нова. Загальний пробіг 50тис. Зносостійки протектор |
"Відкатав на цих шинах один сезон і можу сказати, що залишився задоволений. Знос протектора мінімальний, хоча пробіг за цей час понад 40 тисяч. За боргом служби доводиться часто їздити у відрядження і я невипадково вибирав саме цю гуму, бо мужики порадили її як найбільш зносостійку.У плані комфорту теж досить хороші.І по місту, і по трасі гума веде себе відмінно.І старт, і гальмування впевнене, з мокрим асфальтом зчеплення не втрачається. Багато хто пишуть, що вони м'які, я б так не сказав. боковина жорстка, і в цілому амортизація буде жорсткіша, ніж на моїх попередніх. Але я не можу сказати, що це завдає якогось дискомфорту, мені норм. В принципі, може з цим і пов'язана максимальна зносостійкість. ця модель на 12% витриваліша, ніж попередня.Я порівняти не можу, мої минулі були іншого бренду, але те, що на цих при такому пробігу навіть протектор вцілів, багато про що говорить.Зимову теж час міняти, мабуть по пробую гуму цього ж виробника прийнятна ціна, зносостійкі жорсткувати, але на комфорті не сильно відбивається Ruslan: користуюся Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 91H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H
Ціни на Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H |
---|---|---|---|---|
Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 91H | від 2 200 грн. | 20 пропозицій | ||
Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 91V | від 2 076 грн. | 34 пропозиції | ||
Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 95H | від 3 398 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →