Літня шина Fulda EcoControl HP2 215/55 R17 94V
Відео 4Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl HP2 215/55 R17 94V 215/55 R17 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl HP2 215/55 R17 94V
Усі ціни 40 →Шина Fulda EcoControl HP2 215/55 R17 94V | 3 686 грн. |
Fulda EcoControl HP2 215/55 R17 94V | 3 847 грн. |
Fulda ECOCONTROL HP 2 215/55 R17 94V (9050731909) | 6 010 грн. |
Fulda EcoControl HP 2 215/55 R17 94V | 4 298 грн. |
Fulda EcoControl HP2 (215/55R17 94V) | 3 762 грн. |
ще 20 пропозицій
3 літо катаю, на вигляд як нова. Загальний пробіг 50тис. Зносостійки протектор |
"Відкатав на цих шинах один сезон і можу сказати, що залишився задоволений. Знос протектора мінімальний, хоча пробіг за цей час понад 40 тисяч. За боргом служби доводиться часто їздити у відрядження і я невипадково вибирав саме цю гуму, бо мужики порадили її як найбільш зносостійку.У плані комфорту теж досить хороші.І по місту, і по трасі гума веде себе відмінно.І старт, і гальмування впевнене, з мокрим асфальтом зчеплення не втрачається. Багато хто пишуть, що вони м'які, я б так не сказав. боковина жорстка, і в цілому амортизація буде жорсткіша, ніж на моїх попередніх. Але я не можу сказати, що це завдає якогось дискомфорту, мені норм. В принципі, може з цим і пов'язана максимальна зносостійкість. ця модель на 12% витриваліша, ніж попередня.Я порівняти не можу, мої минулі були іншого бренду, але те, що на цих при такому пробігу навіть протектор вцілів, багато про що говорить.Зимову теж час міняти, мабуть по пробую гуму цього ж виробника прийнятна ціна, зносостійкі жорсткувати, але на комфорті не сильно відбивається Ruslan: користуюся Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 91H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Fulda EcoControl HP2 215/55 R17 94V
Ціни на Fulda EcoControl HP2 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Fulda EcoControl HP2 215/55 R17 94V | від 3 671 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →