Зимова шина Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat 245/45 R18 100 V 245/45 R18 100 V RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat
Усі ціни 30 →Шина Fulda Kristall Control HP2 245/45 R18 100V Run Flat | 4 671 грн. |
Fulda Kristall Control HP2 245/45 R18 100V XL Run Flat | 4 991 грн. |
Fulda Kristall Control HP2 245/45 R18 100V XL Run Flat | 5 060 грн. |
Fulda Kristall Control HP2 245/45 R18 100V XL Run Flat | 4 876 грн. |
Шины Fulda Kristall Control HP 2 XL ROF FP 245/45R18 100V | 5 579 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat
Ціни на Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V | від 4 397 грн. | 44 пропозиції | ||
Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat | від 4 671 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →