Зимова шина Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T
Відео 5Фото 3 |
Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T |
|
Нешипована гума для легковиків, що експлуатуються за умов середньоєвропейської зими. У центрі уваги моделі знаходиться протекторний малюнок типу "ялинка" з вираженою спрямованістю. Глибокий центральний канал забезпечує відмінну курсову стійкість автомобіля, а розгалужена мережа діагональних дренажних канавок відповідає за швидке відведення із зони контакту води, снігу та водокрижаної суміші.
Гострі кромки блоків у медіальному сегменті протектора підвищують тягово-зчіпні та гальмівні якості шини. Не менш пильна увага в конструкції Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T приділяється ламелям Snow Catcher. До контакту з дорогим прорізом зберігають відкриту конфігурацію, в області плями контакту вони стискаються, захоплюючи та ущільнюючи сніг, після чого знову розкриваються та відкидають вміст. Також у позитивні сторони моделі необхідно віднести морозостійку гумосуміш, яка зберігає належну еластичність навіть за низьких мінусових температур навколишнього повітря. Шинний бренд Fulda знаходиться у віданні відомої материнської корпорації Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Купити Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T
Усі ціни 35 →Шина Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T | 2 295 грн. |
Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T | 2 398 грн. |
Fulda KRISTALL MONTERO 185/70 R14 88T (9054621321) | 4 310 грн. |
Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T | 2 908 грн. |
Fulda Kristall Montero (185/70R14 88T) | 2 398 грн. |