Вантажна шина Fulda RegioControl 285/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioControl 285/70 R19.5 140M 285/70 R19.5 " 140 M 285/70 R19.5 " 146 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioControl 285/70 R19.5 140M
Шини Fulda Regiocontrol (рулевая) 285/70 R19,5 140M | 12 331 грн. |
Грузовые шины Fulda Regiocontrol (рулевая) 285/70 R19.5 140M 1000896794 | 12 758 грн. |
Вантажні шини Fulda Regiocontrol (рульова) 285/70 R19.5 140M | 13 523 грн. |
Модификації Fulda RegioControl 285/70 R19.5 140M
Ціни на Fulda RegioControl 285/70 R19.5 140M |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioControl 285/70 R19.5 140M | від 12 331 грн. | 3 пропозиції | ||
Fulda RegioControl 285/70 R19.5 146L | від 12 342 грн. | 10 пропозицій |