Вантажна шина Fulda RegioTonn 3 385/55 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioTonn 3 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioTonn 3 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 11 →Fulda Regiotonn 3 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160K/158L | 21 404 грн. |
Fulda Regiotonn 3 (прицепная) 385/55 R22.5 160K(158L) 20PR "3PSF" | 19 433 грн. |
Fulda REGIOTONN 3 385/55 R22.5 160K | 18 900 грн. |
Fulda Regiotonn 3 (Прицепная) (385/55R22.5 160K) | 18 768 грн. |
Вантажна шина FULDA Regiotonn 3 385/55R22.5 160K/158L | 19 320 грн. |
ще 6 пропозицій