Вантажна шина Fulda RegioTonn 3 435/50 R19.5 160J
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioTonn 3 435/50 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioTonn 3 435/50 R19.5 160J
Усі ціни 18 →Fulda Regiotonn 3 (причіпна вісь) 435/50 R19.5 160J | 21 234 грн. |
Fulda Regiotonn 3 (прицепная) (435/50R19.5 160J) | 20 717 грн. |
Fulda Regiotonn 3 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR "3PSF" | 20 390 грн. |
Fulda REGIOTONN 3 435/50 R19.5 160J | 20 030 грн. |
Fulda Regiotonn 3 (Прицепная) (435/50R19.5 160J) | 19 921 грн. |
ще 13 пропозицій