Парасолька Fulton Chelsea-2 City Stripe G818 (G818)
Фото 6 |
Fulton Chelsea-2 City Stripe G818 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulton Chelsea-2 City Stripe G818
Зонт Fulton Chelsea-2 City Stripe G818-024188 синий | 1 840 грн. |
Зонт Fulton Chelsea-2 City Stripe G818-014936 серый | 1 840 грн. |
Зонт Fulton Chelsea-2 City Stripe G818-019214 черный | 1 840 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →