Парасолька Fulton Soho-1 L793 (L793)
Фото 9 |
Fulton Soho-1 L793 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulton Soho-1 L793
Зонт Fulton Soho-1 L793-031148 сиреневый | 1 280 грн. |
Зонт Fulton Soho-1 L793-031131 лаймовый | 1 280 грн. |
Зонт Fulton Soho-1 L793-031124 неоново-розовый | 1 280 грн. |
Зонт Fulton Soho-1 L793-031100 синий | 1 280 грн. |
Зонт Fulton Soho-1 L793-031094 черный | 1 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →