Парасолька Fulton Superslim-2 L553
Фото 11 |
Fulton Superslim-2 L553 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulton Superslim-2 L553
Усі ціни 15 →Зонт Fulton Superslim-2 L553-036594 Sprinkled Spot L553-038819 | 1 240 грн. |
Зонт Fulton Superslim-2 L553-033579 эскиз сердца | 1 240 грн. |
Зонт женский механический Fulton Superslim-2 Polka Dot L553-041246 | 1 240 грн. |
Зонт Fulton Superslim-2 L553-031360 современная клетка | 1 240 грн. |
Зонт Fulton Superslim-2 L553-037782 Abstract Spray | 1 240 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості парасольки Fulton Superslim-2 L553:
- Зонт представлений в декількох колірних варіантах з різними малюнками
РекомендуємоПорівняти в таблиці →