Електрогенератор GENERGY Limited 7000
GENERGY Limited 7000 |
|
Пересувний бензиновий генератор із 15-сильним двигуном об'ємом 420 см3. Номінальна вихідна потужність апарату (6 кВт) дозволяє забезпечувати електроенергією приватний будинок або живити енергоємне обладнання та потужні електроінструменти, що працюють на будівельному майданчику або майстерні. Генератор G-Energy Limited 7000 у режимі 75% від номінального навантаження споживає 2.79 літрів бензину на годину та може автономно працювати без дозаправок протягом 8.9 годин. Прилади, що працюють на однофазному змінному струмі, підключаються до нього через звичайну (16 А) або силову розетку (32 А). Вага генератора (86 кг) не повинна представляти особливих проблем для користувачів, оскільки апарат встановлений на великі гумові колеса і має рукоятку, що відкидається, що дозволяє тягнути або штовхати установку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Купити GENERGY Limited 7000
Усі ціни 15 →Генератор бензиновый GENERGY LIMITED 7000 (240652091) 133311 | 29 990 грн. |
Генератор бензиновий Genergy Limited 7000 101419-9 | 29 990 грн. |
Бензиновий генератор Genergy LIMITED 7000 6,5 кВт | 28 400 грн. |
G-Energy Limited 7000 и см Sinus PRO и Sinus PLUS - energy for UA | 43 999 грн. |
Генератор бензиновый GENERGY LIMITED 7000 (240652091) | 29 990 грн. |