Зварювальний апарат G.I.KRAFT GI12115 220V
G.I.KRAFT GI12115 220V 230 В 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.I.KRAFT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.I.KRAFT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.I.KRAFT GI12115 220V
Усі ціни 11 →Споттер 220V, 4000A GI12115-220 GIKRAFT | 26 796 грн. |
Зварювальний апарат G.I.KRAFT споттер 220V, 4000A (GI12115-220) | 26 696 грн. |
Зварювальний апарат G.I.KRAFT споттер 220V, 4000A (GI12115-220) GI12115-22 | 25 858 грн. |
Зварювальний апарат G.I.KRAFT споттер 220V, 4000A (GI12115-220) GI12115-22 | 26 796 грн. |
Споттер для точечной сварки 220V, 4000A G.I.KRAFT GI12115-220 | 25 724 грн. |
ще 6 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель GI12115 220V — вхідна напруга 230 В
- Модель GI12115 380V — вхідна напруга 400 В
Модификації G.I.KRAFT GI12115 220V
Ціни на G.I.KRAFT GI12115 220V |
---|---|---|---|---|
G.I.KRAFT GI12115 220V | від 25 724 грн. | 11 пропозицій | ||
G.I.KRAFT GI12115 380V | від 25 724 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →