Змішувач G.Lauf LOF7-A033
Фото 3 |
G.Lauf LOF7-A033 без ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Lauf 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Lauf.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Lauf LOF7-A033
Змішуваш для ванни G-Lauf LOF7- A033 | 1 870 грн. |
Змішувач для ванної G-lauf LOF7- A033 | 1 916 грн. |
Змішувач для ванної кімнати G-lauf LOF7- A033 | 2 016 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →