Вудилище G.Loomis Walleye Series WPJR822S
G.Loomis Walleye Series WPJR822S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis Walleye Series WPJR822S
Усі ціни 11 →Спининговое удилище G.Loomis Glx Walleye Series Wpjr 822S 2.08m 3.5-10.5g | 16 680 грн. |
Вудилище G.Loomis Walleye Series WPJR 822S 2.08m 3.5-10.5g (2266.35.41) | 14 225 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis Walleye Series WPJR 822S 2.08m 3.5-10.5g (2266. | 16 680 грн. |
Вудлище спінінгове G.Loomis GLX Walleye Series WPJR 822S 2.08 м 3.5-10.5 г | 16 680 грн. |
Вудилище G.Loomis Walleye Series WPJR 822S 2.08m 3.5-10.5g 1часн. | 16 680 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →