Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3200C16S-8GIS
Відео 7 |
G.Skill F4-3200C16S-8GIS |
|
Поодинока планка ОЗП стандарту DDR4 ємністю 8 ГБ із популярної серії Aegis від тайванського виробника G.Skill. Ця серія увірвалася в топ-продажі на початку 2020-х років і досить швидко закріпилася на лідируючих позиціях завдяки привабливому поєднанню високої продуктивності та демократичних цін на рівні звичайної споживчої ОЗП. Виробником позиціонується як продукт нижньої цінової категорії, який найбільше доречно буде виглядати в ігровому або мультимедійному ПК початкового або середнього рівня.
Для G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb заявлена тактова частота в 3200 МГц при схемі таймінгів 16-18-18-38 і робочою напругою 1.35 В. Продуктивний режим забезпечує високу пропускну здатність (25.6 Гбіт/с), достатню для будь-яких ігор. Вихідні характеристики можна змінити як за допомогою ручного налаштування в BIOS, так і за допомогою активації необхідного профілю XMP з вже заданими налаштуваннями розгону. Замість повноцінного радіатора корпус прикриває червоно-чорна металева наклейка з логотипом бренду, яка виконує скоріше декоративну функцію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3200C16S-8GIS
Усі ціни 58 →G.Skill DDR4 8GB 3200Mhz Aegis (F4-3200C16S-8GIS) F4-3200C16S-8GIS | 732 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Aegis DDR4-3200 8GB CL16-18-18-38 1.35V F4-3200C16S | 719 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 8GB/3200 G.Skill Aegis (F4-3200C16S-8GIS) F4-3200C16S- | 710 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 8 GB DDR4 3200 MHz Aegis (F4-3200 | 1 074 грн. |
ОЗУ G.Skill Aegis DDR4 8GB 3200 MHz (F4-3200C16S-8GIS) F4-3200C16S-8GIS | 749 грн. |
Не дорога модель топ ціна немає |
Можна брати, недорога та без проблемна. Материнка Асус b 450, відс АМД райзен 5350g. - недорога
- XMP (одразу завелася на 3000) - за рік використання жодного разу не підвела Не виявлено користуюся G.Skill F4-3000C16S-8GISB більше року |
Модификації G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GIS | від 693 грн. | 52 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GIS | від 625 грн. | 49 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2666C19S-8GIS | від 661 грн. | 48 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2800C17S-8GIS | від 1 343 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3000C16S-8GISB | від 697 грн. | 54 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3200C16S-8GIS | від 690 грн. | 59 пропозицій |