Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GIS
Відео 7 |
G.Skill F4-2400C15S-8GIS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GIS
Усі ціни 49 →G.Skill DDR4 8GB 2400Mhz Aegis (F4-2400C15S-8GIS) F4-2400C15S-8GIS | 746 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 8GB/2400 G.Skill Aegis (F4-2400C15S-8GIS) F4-2400C15S- | 697 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Aegis 8GB 2400MHz (F4-2400C15S-8GIS) | 779 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 8 GB DDR4 2400 MHz Aegis (F4-2400 | 1 187 грн. |
Оперативна пам'ять DDR4 8 Gb (2400 MHz) G.SKILL Aegis (F4-2400C15S-8GIS) F | 739 грн. |
ще 20 пропозицій
Не дорога модель топ ціна немає |
Можна брати, недорога та без проблемна. Материнка Асус b 450, відс АМД райзен 5350g. - недорога
- XMP (одразу завелася на 3000) - за рік використання жодного разу не підвела Не виявлено користуюся G.Skill F4-3000C16S-8GISB більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GIS | від 697 грн. | 50 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GIS | від 624 грн. | 47 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2666C19S-8GIS | від 654 грн. | 48 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2800C17S-8GIS | від 1 305 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3000C16S-8GISB | від 697 грн. | 55 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3200C16S-8GIS | від 699 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →