Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C15D-16GVRB
Відео 25Фото 3 | Товар застарів 2 613 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 16; Планок у комплекті: 2; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 3000; CAS-латентність: CL15; |
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 3 5 8 |
Оперативная память одноранговая так что не верьте что пишут Низкие тайминги,стабильно работает Память одноранговая так что все надо проверять самому Николай Карпенко: користуюся G.Skill F4-3000C15D-16GVRB менше місяця |
Работает не плохо но годиться с трудом возможно из-за 4 планок, только на указанных частотах работает хорошо, гнать нереально... Память по факту одноранговая. В описании написано что двух ранговая F4 3000 Сергей Тюрин: користуюся G.Skill F4-3000C15D-16GVRB місяць і більше рекомендую не купувати |
бравши під ryzen 3 3100, тепер під ryzen 7 5800x3d.
користуюсь рік, працює без нарікань. Вимкнувши файл пікачки — почалися фрізи всієї системи… на 24гб на 2400 таких проблем не було. але можливо це просто біда в обсягу пам'яті. словом, не виключайте файл підкачки) все дуже круто не виявив, хіба зовнішній вигляд ullosah: користуюся G.Skill F4-4000C18D-16GVK більше року |
Показано 3 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
Показано 3 із 14 запитань
ще 11 запитань
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | від 4 386 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | від 2 478 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GVR | від 1 992 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | від 2 460 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GVR | від 1 652 грн. | 33 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | від 2 470 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | від 4 274 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | від 1 527 грн. | 92 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | від 7 261 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | від 5 468 грн. | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | від 1 908 грн. | 40 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | від 1 560 грн. | 58 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | від 1 616 грн. | 51 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | від 1 827 грн. | 52 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4400C18D-16GVKC | від 2 780 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | від 3 869 грн. | 35 пропозицій |