Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GISB
Відео 5 |
G.Skill F4-3000C16D-16GISB |
|
Комплект, що складається з двох однорангових модулів оверклокерської оперативної пам'яті загальною ємністю 16 Гб (2х8 Гб). Відрізняється здатністю стабільно функціонувати з тактовою частотою 3000 МГц, збалансованими таймінгами і стильним зовнішнім дизайном. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2016 року, орієнтований на широке коло любителів геймінгу і економних ентузіастів-оверклокерів.
Модулі набору G. Skill Aegis DDR4 2x8GB F4-3000c16d-16gisb рекомендуються до використання в складі універсальних домашніх і ігрових систем. Також підійдуть для оснащення бюджетних робочих станцій. Виробником заявлена сумісність з платформами на основі процесорів Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) і CPU AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3). За замовчуванням модулі працюють з ефективною тактовою частотою 2133 МГц, таймінгами 15-15-15-36 і напругою 1,2 В.
для простої автоматичної активації заявленого продуктивного режиму (двоканальний, з ефективною тактовою частотою 3000 МГц, таймінгами CL16-18-18-38 і напругою 1,35 В) необхідна материнська плата з підтримкою технології XMP 2.0. Якщо материнська плата не підтримує дану технологію, то потрібні параметри налаштовуються в ручному режимі у відповідному розділі UEFI BIOS. Продуктивний режим забезпечує високу пропускну здатність (24 Гбіт/с), достатню для будь-яких ігор і ресурсоємних додатків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GISB
Усі ціни 54 →G.Skill DDR4 16GB (2x8GB) 3000Mhz Aegis (F4-3000C16D-16GISB) F4-3000C16D-1 | 1 468 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3000 G.Skill Aegis (F4-3000C16D-16GISB) F4-3000C | 1 428 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Aegis 2x8GB 3000MHz (F4-3000C16D-16GISB) | 1 399 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Aegis | 1 961 грн. |
G.Skill 16 Gb (2x8GB) DDR4 3000 MHz Aegis (F4-3000C16D-16GISB) | 1 523 грн. |
0 0 4 5 |
супер дешево радіатори непотрібні ну токо для краси всі невзяла 3600 зате 3500 взяла спокійно нуі наїтом спасибі VadosYT: користуюся G.Skill F4-3000C16D-16GISB більше року |
Взяла 3200
Головне що працює))) Немає недоліків радіаторів але вона в принципі не сильно гріється так що норм TeRex: користуюся G.Skill F4-3000C16D-16GISB місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
XMP профіль встановився із першого разу.
Працює на 100% своїх можливостей. Простота, ціна та підтримка XMP. Чи не знайшов. користуюся G.Skill F4-3200C16D-16GIS кілька місяців |
Трохи міфології
Комплект з двох планок по 8 ГБ G. Skill Aegis названий на честь відомого щита грецьких богів, Егіда символізує силу і міць. Але якщо відкласти в сторону міфологію, виявиться, що після коригування цін це тепер один з найбільш доступних оверклокерських комплектів на ринку, який з коробки працює на частоті 3000 МГц при низьких таймінгах (CL16) і стандартному вольтажі 1.35 В.
Сильно не розганяйтеся
Втім, оверклокінг тут досить умовний через те, що радіатор як би не радіатор, а звичайна фольга. У зв'язку з цим G. Skill Aegis не дуже підходить для серйозного розгону. Тим не менш, багатьом вдавалося розігнати її до 3200 МГц при стандартних таймінгах і стабільну роботу системи. Стеля пам'яті, яким не рекомендується зловживати — 3333 МГц. Та й це забагато, як нам здається. Особливого приросту від цих мегагерц не буде, а ось вийти з ладу раніше терміну вона цілком може.
Головне ― стабільність
Чи можна вважати це мінусом? Однозначно ні, дивимося на цінник і радіємо. Планки на 3000 МГц за ціною звичайної Crucial без радіаторів — це відмінна пропозиція. І незважаючи на ціну вона адекватно поводиться в роботі, не перегрівається (якщо не гнати вище 3300 МГц), не «відвалюється» при зміні показників в BIOS і загалом надійно працює. Про це неодноразово писали у відгуках на Amazon і інших великих торгових майданчиках. А за такі гроші, чого просити?
Модификації G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GIS | від 2 058 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GIS | від 1 341 грн. | 24 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GIS | від 1 897 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS | від 1 425 грн. | 7 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GISB | від 1 380 грн. | 55 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS | від 1 431 грн. | 52 пропозиції |