Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB
Відео 25Фото 3 |
G.Skill F4-3000C16D-16GVRB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 3 5 8 |
розгін Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB до 3400МГц таймінги при розгоні 18-20-20-42 cr2 стабільна система пам'ять двох рангова ціна якість немає валентин христенко: користуюся G.Skill F4-3000C16D-16GVRB кілька місяців |
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB заробили на рідному xmp чіпі пам'яті Samsung бідай дворанг працює Відмінна модель Нетц валентин христенко: користуюся G.Skill F4-3000C16D-16GVRB менше місяця |
бравши під ryzen 3 3100, тепер під ryzen 7 5800x3d.
користуюсь рік, працює без нарікань. Вимкнувши файл пікачки — почалися фрізи всієї системи… на 24гб на 2400 таких проблем не було. але можливо це просто біда в обсягу пам'яті. словом, не виключайте файл підкачки) все дуже круто не виявив, хіба зовнішній вигляд ullosah: користуюся G.Skill F4-4000C18D-16GVK більше року |
Показано 3 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
Показано 3 із 14 запитань
ще 11 запитань
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | від 4 386 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | від 2 180 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GVR | від 2 069 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | від 2 422 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GVR | від 1 654 грн. | 32 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | від 2 470 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | від 4 302 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | від 1 530 грн. | 88 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | від 7 325 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | від 5 471 грн. | 10 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | від 1 907 грн. | 38 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | від 1 617 грн. | 57 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | від 1 616 грн. | 51 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | від 1 837 грн. | 51 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4400C18D-16GVKC | від 2 787 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | від 3 843 грн. | 34 пропозиції |
Рекомендуємо