Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x32Gb F4-3200C22D-64GRS
G.Skill F4-3200C22D-64GRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x32Gb F4-3200C22D-64GRS
Усі ціни 28 →G.Skill 64 Gb (2x32GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-3200C22D-64GRS) | 5 829 грн. |
G.Skill 64 Gb (2x32GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-3200C22D-64GRS) | 5 950 грн. |
Модуль памяти для ноутбука ddr4 64gb (2x32GB) 3200 MHz Ripjaws G.Skill (f4 | 6 452 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука DDR4 64GB (2x32GB) 3200 MHz Ripjaws G.Skill (F | 6 366 грн. |
G.Skill DDR4 64GB (2x32GB) 3200 MHz Ripjaws F4-3200C22D-64GRS | 6 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x32Gb F4-2666C18D-64GRS | від 11 332 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x32Gb F4-2666C19D-64GRS | від 6 660 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x32Gb F4-3200C22D-64GRS | від 5 829 грн. | 28 пропозицій |
Рекомендуємо