Стайлер GA.MA CP3 Ceramic 1040 (P11.CP3.PRO)
GA.MA CP3 Ceramic 1040 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GA.MA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GA.MA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GA.MA CP3 Ceramic 1040
Усі ціни 26 →Випрямляч для волосся Ga.Ma CP3 1040 Ceramic (GI1033/P11.CP3.PRO) GI1033/P | 1 539 грн. |
Випрямляч для волосся Ga.Ma CP3 ON-OFF Ceramic (1040) | 1 989 грн. |
Прибор для укладки волос Ga.Ma cp3 1040 Ceramic (p11.cp3.pro) | 1 504 грн. |
Випрямляч для волосся Ga.Ma CP3 1040 Ceramic (GI1033/P11.CP3.PRO) GI1033/P | 1 469 грн. |
Стайлер GA.MA 1040 CP3 | 1 401 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →