Кавоварка Gaggia Gran DeLuxe RI 8425/22 червоний
Відео 2 |
Gaggia Gran DeLuxe RI 8425/22 червоний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gaggia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gaggia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gaggia Gran DeLuxe RI 8425/22 червоний
Усі ціни 16 →Кавоварка Gaggia Gran DeLuxe Red | 6 159 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Gaggia Gran Deluxe Red (RI8425/22) Gran Deluxe R | 5 885 грн. |
GAGGIA De Luxe red (RI8425/22) | 5 650 грн. |
Кавоварка Gaggia Gran DeLuxe Red (RI8425/22) | 5 914 грн. |
GAGGIA De Luxe red (RI8425/22) | 5 357 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Gran Gaggia DeLuxe — корпус з пластику з передньою панеллю з нержавіючої сталі
- Модель Gran Gaggia Prestige — корпус з нержавіючої сталі
- Модель Gran Gaggia Style — корпус із пластику
Модификації Gaggia Gran DeLuxe RI 8425/22
Ціни на Gaggia Gran DeLuxe RI 8425/22 |
---|---|---|---|---|
Gaggia Gran Style RI 8423/21 білий | від 3 790 грн. | 24 пропозиції | ||
Gaggia Gran DeLuxe RI 8425/11 нержавіюча сталь | від 4 244 грн. | 21 пропозиція | ||
Gaggia Gran Prestige сріблястий | від 4 960 грн. | 34 пропозиції | ||
Gaggia Gran DeLuxe RI 8425/22 червоний | від 4 499 грн. | 16 пропозицій | ||
Gaggia Gran Style RI 8423/11 чорний | від 4 199 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →