Корпус Gamemax H602 чорний
Фото 13 |
Корпус сподобається кожному любителю компактної комп'ютерної естетики. Це скромна за розміром платформа Mini Tower, яка відмінно пристосована для установки материнської плати MicroATX або Mini-ITX. При цьому шасі здатне вмістити повнорозмірні процесор і відеокарту підвищеної потужності. Для стабілізації температури CPU можна використовувати будь-яку вежу висотою до 155 мм.місце установки GPU вийде зайняти відеокартою довжиною до 340 мм.
Комп'ютерний корпус Gamemax H602 можна перетворити в потужний ігровий ПК зі скромними габаритними розмірами. Це чудове рішення, яке можна демонструвати всім оточуючим. Плавні лінії огинають кейс з усіх боків, вносячи в дизайн логічну завершеність. Стильну комп'ютерну естетику доповнює велике оглядове віконце, через яке проглядаються всі деталі цікавої внутрішньої архітектури.
Блок живлення розміщується знизу. Передбачені чотири заглушки під карти розширення. Дисковий простір можна сформувати за допомогою двох пристроїв 3,5" і ще двох накопичувачів розміром 2,5". На панелі інтерфейсів доступні наступні порти: USB 2.0 (парочка), USB 3.0 (один), пара гнізд 3,5. Корпус стане ідеальним варіантом для складання компактного ПК, якому під силу організація розваг в найсучасніші ігри.
Купити Gamemax H602 чорний
Усі ціни 34 →GAMEMAX H602-BK Window без БЖ Black H602BK | 1 399 грн. |
Корпус GameMax H602 Black Green (H602-BK) | 1 475 грн. |
Корпус GameMax H602 Black Green (H602-BK) | 1 470 грн. |
Корпус GAMEMAX H602-BK без БП | 1 475 грн. |
Корпус GameMax H602-BK | 1 339 грн. |
Ціна , Дизайн ,Розмір Поганий продув |
Брав даний корпус для робочої машинки без використання відеокарти. Материнка стала як укопана, довелося правда перекрутити стієчку на інше посадкове місце. Місця дуже багато, нижнє розміщення блоку живлення зменшило кількість проводів в основному відсіку де материнська плата, всі що непотрібні ховаються за блок, всі що потрібні - запускаються через відчинки задньої правої стінки. З кулерів позбувся штатний який був з корпусом, та на процесорі, додаткових не чіпляв бо робочу среду гріє процесор (i5-11600) максимум на 40град. Даний корпус підвішений над поверхнею та під столом, вентиляція достатня, хоча ще в запасі можна встановити водяне охолодження та три вентилятори на передню панель. Є два відсіки для 3.5" та 2.5" їх загалом вистачає, дуже зручне розміщення. Конектори від передньої панелі надійні та зручні, туго стали на свої місця на мп. Кришки кріпляться болтиками, які можна демонтувати руками, без викрутки. Додатково під блоком живлення міститься пилова сіточка. До корпусу прикладається купка болтиків, саморізів, шайбочок, є додаткові стійки під материнку, в комплекті також є тримач для відеокарти, дуже солідно як на мене. Комплект кріплень для відеокарти, елементи кріплення, ручна зйомка/монтаж бічних кришок, є місця під додаткові вентилятори та при бажанні можна поставити водяне охолодження а також "вежу" на процесор при бажанні Трохи хитавиці верхня панель s. shakiel: користуюся Gamemax H602-W менше місяця |
Модификації Gamemax H602
Ціни на Gamemax H602 |
---|---|---|---|---|
Gamemax H602 білий | від 1 430 грн. | 4 пропозиції | ||
Gamemax H602 чорний | від 1 331 грн. | 34 пропозиції |
1. У випадку якщо ваша відеокарта займає 3 слоти або материнська плата влаштована так що ви не можете поставити відеокарту в перший слот, то відеокарта не зможе працювати стабільно при навантаженнях, оскільки не зможе повноцінно охолоджуватися через брак забору повітря, встановивши 6 вентиляторів. зміниться кардинально, дається взнаки розмір і компонування так що якщо ви читаєте цей відгук я не можу рекомендувати даний корпус до покупки