Корпус Gamemax MT520 без БЖ
Фото 5 |
Тип корпусу MidiTower. Підтримка материнських плат ATX і mini-ITX. Корпус підходить для складання комп'ютерної системи з базовою та середнім рівнем продуктивності. Охолодження має в своєму складі 1 вентилятор. Передбачена можливість установки ще 2 додаткових вентиляторів. На панелі управління Gamemax MT520 знаходяться кнопки живлення і інтерфейси USB (кілька портів 2.0 3.0 і один порт).
Панель управління винесена на лицьову частину корпусу. Також на передній стороні знаходиться 1 заглушка під встановлення оптичного приводу 5,25". Усередині корпусу можна знайти кошик під установку 2 пристроїв на 3,5" і 2 пристроїв на 2,5". Довжина відеокарти не повинна перевищувати 330 мм Максимальна висота процесора з кулером становить 150 мм. На задній стороні корпусу передбачено монтажне місце блока живлення. Самого БЖ немає у складі штатної комплектації, блок живлення купується окремо. Поруч розташовані заглушки резервування місця під карти розширення PCI-E. Корпус створений в суворому діловому стилі. Системний блок можна розмістити і вдома, і на робочому місці. Може послужити хорошим рішенням для компонування малопотужної робочої конячки.
Купити Gamemax MT520 без БЖ
Усі ціни 42 →GAMEMAX MT520-NP без БП (GMMC683667) Black | 934 грн. |
Корпус Gamemax MT520-NP | 934 грн. |
Корпус Gamemax MT520-NP | 1 189 грн. |
Корпус ATX без блока живлення MT520-NP | 934 грн. |
Корпус -1 з 10 Є верхній бп, маленький |
дуже крутий корпус з 2-ма вентеляторами з переді компактний, кльовий дизайн, 4 вентелятори 120 ставляться - 2 з переді та 2 з боку Під Видюху треба вирізати шматок металу, метал не товстий звичайними ножицями покрамсал і моя 980 ти залила зі свистом. Слава Загоровский: користуюся Gamemax MT520-NP більше року |
Модификації Gamemax MT520
Ціни на Gamemax MT520 |
---|---|---|---|---|
Gamemax MT520 без БЖ | від 906 грн. | 42 пропозиції | ||
Gamemax MT520 БЖ 450 Вт | від 1 657 грн. | 32 пропозиції | ||
Gamemax MT520 БЖ 500 Вт | від 1 777 грн. | 25 пропозицій |