Корпус Gamemax Titan Silent чорний
Фото 11 |
Gamemax Titan Silent чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":3 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":8 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":10 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax Titan Silent чорний
Усі ціни 42 →GAMEMAX Titan Silent M905S без БП Black | 4 332 грн. |
Корпус GameMax M905S Titan Silent | 4 332 грн. |
Корпус GameMax TiTan Silent Black, без бп, Full tower, atx, 2хUSB 2.0, 2хU | 4 278 грн. |
Gamemax TiTan Silent | 4 279 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →