Пневматична гвинтівка Gamo Whisper IGT
Відео 2Фото 9 |
Gamo Whisper IGT |
|
В якості бойової системи у цієї пневматичної гвинтівки використовується газова пружина. Спеціальний пневматичний циліндр системи видає стабільну потужність постріл за пострілом, що підвищує точність і купчастість вогню. Як і класичні пружинні гвинтівки, ця модель також приводиться у бойове положення переломом ствола. Одночасно з взводом виробляється і зарядка. Як боєприпасу передбачається використання свинцевих куль калібру 4,5 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamo Whisper IGT
Пневматическая винтовка (воздушка) Gamo Whisper IGT 6110072-IGT | 10 430 грн. |
Gamo Whisper IGT | 10 428 грн. |
Пневматична гвинтівка Gamo Whisper IGT | 10 428 грн. |
Пневматична гвинтівка GAMO Whisper IGT | 10 428 грн. |
Пневматічна гвинтівка Gamo Whisper IGT кал. 4,5 | 10 190 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →