Похідний ніж Ganzo Firebird F759MS-BK
Відео 13Фото 10 |
Ganzo Firebird F759MS-BK |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo Firebird F759MS-BK
Усі ціни 22 →Нож Firebird F759M-SBK | 510 грн. |
Ganzo F759MS-BK Black | 510 грн. |
Ніж складаний Ganzo F759MS-BK чорний | 510 грн. |
Нож туристический Ganzo F759MS-BK черный | 510 грн. |
Нож Firebird F759MS-BK черный (F759MS-BK) | 510 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →