Похідний ніж Ganzo G738
Відео 3Фото 10 |
Ganzo G738 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G738
Усі ціни 24 →Нож Ganzo G738-OR | 890 грн. |
Нож складной Ganzo G738 (длина: 210мм, лезвие: 89мм, сатин), оранжевый 16- | 890 грн. |
Нож Ganzo G738 Orange | 891 грн. |
Ganzo G738-OR Оранжевый | 890 грн. |
Ganzo Складной нож Ganzo G738 оранжевый G738-OR | 890 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель G738 – рукоять з G10
- Модель G738-W1 – рукоять з дерева
РекомендуємоПорівняти в таблиці →