Похідний ніж Ganzo G746-1
Відео 1Фото 6 |
Ganzo G746-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G746-1
Усі ціни 27 →Нож Ganzo G746-1-OR | 1 000 грн. |
Нож складной Ganzo G746-1 (длина: 200мм, лезвие: 85мм), оранжевый 16-1096- | 1 000 грн. |
Нож Ganzo G746-1-OR | 1 000 грн. |
Ganzo G746-1-OR Оранжевый | 1 000 грн. |
Ganzo Складной нож Ganzo G746-1 оранжевый G746-1-OR | 1 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →