Змішувач Gappo Atalantic G1081
Фото 5 |
Gappo Atalantic G1081 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo Atalantic G1081
Усі ціни 19 →Змішувач для раковини GAPPO хром/чорний G1081 | 3 418 грн. |
Змішувач для умивальника одновентильний GAPPO Atalantic G1081 чорний латун | 2 897 грн. |
Змішувач для умивальника Gappo G1081 чорний/хром | 2 897 грн. |
Змішувач для умивальника GAPPO G1081, чорний/хром 1034040 | 2 897 грн. |
Смеситель для ванной GAPPO G1081 | 2 607 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →