Душова система Gappo Noar G2448
Фото 6 |
Gappo Noar G2448 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo Noar G2448
Усі ціни 16 →Душова система GAPPO хром/білий G2448 | 8 715 грн. |
Душова система GAPPO із верхнім душем та виливом латунна біла G2448 | 8 715 грн. |
Душова система Gappo G2448 3 функції білий/хром | 8 715 грн. |
Душова система GAPPO G2448, вилив - перемикач на лійку, білий/хром (103406 | 8 715 грн. |
Душова система GAPPO G2448, вилив - перемикач на лійку, білий/хром 1034065 | 8 715 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →